Działamy od 1998 roku

Zaufaj profesjonalistom

W tworzonych przez nas systemach, pracuje aktywnie nawet kilkaset tysięcy użytkowników. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają m.in. certyfikat systemu jakości 27001, status partnera Google oraz NASK, a także kilkaset firm, stale z nami współpracując. 

Działamy Fair

Certyfikat Fair Play posiadamy od 2006 roku. Otrzymaliśmy go, ponieważ stosujemy szereg etycznych zasad postępowania nie tylko w relacjach z klientami, ale także z pracownikami i społecznością lokalną. Działamy zgodnie z prawem i normami społecznymi, dzięki temu tworzymy zgrany zespół!

20 lat doświadczeń

Zajmujemy się kompleksową obsługą jednostek samorządu terytorialnego i placówek oświatowych w zakresie usług informatycznych i programistycznych. W szczególności budową i wdrażaniem systemów zintegrowanych dla oświaty.

Zgrany i wykwalifikowany zespół

Pracują u nas najlepsi specjaliści: doświadczeni programiści, zaufani administratorzy, a także profesjonalni konsultanci. Administrujemy klastrami serwerów zapewniającymi ciągłość działania i bezpieczeństwo.

Tworzymy własne systemy

Tworzymy własną linię oprogramowania dla sektora publicznego. Świadczymy także usługi dostosowywania i wdrażania dedykowanych systemów, dla klientów wymagających elastycznych rozwiązań bez kompromisów jakościowych.

20

Lat doświadczenia

WizjaNet Sp. z o. o. działa od 1998r. Zajmujemy się m.in. obsługą JST i placówek oświatowych w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych.

30+
obsługiwanych JST
1100+
obsługiwanych placówek oświatowych
5500+
użytkowników systemów oświatowych
300tys.+
aktywnych kont rodziców i uczniów
systemy@wizja.net Dział wsparcia: +48 33 496 30 03